Referencie tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus compact - RD Kolinovce

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti Stiebel Eltron, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. Súčasťou dodávky bolo aj podlahové vykurovanie.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus compact - RD Gánovce

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti Stiebel Eltron, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. 

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus compact - RD Levoča

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti Stiebel Eltron, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. 

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, Stiebel Eltron HPA-O 8  CS Plus compact - RD Kežmarok

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti Stiebel Eltron, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. Vďaka zabudovanému zásobníku TÚV a zabudovanému elektrokotlu, je vhodné aj pre tie najmenšie technické miestnosti. Samozrejmosťou bolo kompletné vybavenie dotácie vo výške 3127€ z programu "Zelená domácnostiam". Viac fotografií z montáže čoskoro.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, Stiebel Eltron HPA-O 8 CS Plus compact - RD SNV

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti Stiebel Eltron, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. Vďaka zabudovanému zásobníku TÚV a zabudovanému elektrokotlu, je vhodné aj pre tie najmenšie technické miestnosti. Samozrejmosťou bolo kompletné vybavenie dotácie vo výške 3127€ z programu "Zelená domácnostiam". 

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, NIBE F2040 - 8kW - RD Smižany

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti NIBE, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. Vďaka zabudovanému zásobníku TÚV a zabudovanému elektrokotlu, je vhodné aj pre tie najmenšie technické miestnosti. Samozrejmosťou bolo kompletné vybavenie dotácie vo výške 2787€ z programu "Zelená domácnostiam". 

Tepelné čerpadlo Nibe F2040 - 16kW - Bytový dom Novoveská Huta 

Inštalácia tepelného čerpadla NIBE F2040, ktoré zabezpečí vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody pre bytový dom za pätinové náklady oproti samotnému elektrokotlu. Zásobník teplej úžitkovej vody s objemom 1000l, zabezpečí, že teplej vody bude dostatok. Záložný zdroj je elektrokotol Protherm Ray 28kW. Vďaka tepelnému čerpadlu je možné byty nie len vykurovať, ale v prípade potreby v lete aj chladiť pomocou podlahového "vykurovania". Riadenie teplôt má každý byt samostatne pre čo najväčší komfort vlastníkov bytov. V  kotolni je príprava na dopojenie ďalších dvoch tepelných čerpadiel, pre prípad rozšírenia výstavby o ďalšie byty.

Tepelné čerpadlo IVT AIR X130 - 13kW - Prešov RD

Inštalácia tepelného čerpadla IVT AIR X130, ktoré svojimi parametrami a kvalitou patrí medzi absolútnu špičku na trhu. Tepelné čerpadlo funguje na princípe vzduch/voda, kde z okolitého prostredia odoberáme teplo (až do teploty -25°C) a odovzdávame ho do vody. Takto zabezpečíme za minimálne náklady vykurovanie, teplú úžitkovú vodu a v lete pasívne chladenie. Systém je prepojený domácou inteligenciou s fotovoltaikou, vďaka čomu budeme vyhrievať bazén a chladiť dom v lete úplne zdarma, v zime budeme fungovať s minimálnymi nákladmi. Vďaka vyladeniu systému sme sa pri tomto dome dostali do energetickej triedy A0 - 0. Súčasťou vnútornej jednotky je aj nerezový zásobník na tepl. úžitkovú vodu o objeme 185l a záložný elektrokotol. Viac fotografií čoskoro. Vybavená dotácia od štátu z projektu Zelená Domácnostiam vo výške 3400€.

Tepelné čerpadlo NIBE F2040 - 8kW - 

Stará Ľubovňa RD

Tepelné čerpadlo vzduch/voda od spoločnosti NIBE, vďaka ktorému zabezpečíme vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody aj pasívne chladenie za minimálne náklady. Vďaka zabudovanému zásobníku TÚV a zabudovanému elektrokotlu, je vhodné aj pre tie najmenšie technické miestnosti. Samozrejmosťou bolo kompletné vybavenie dotácie vo výške 2787€ z programu "Zelená domácnostiam".

Tepelné čerpadlo IVT AIR X130 - 13kW - SNV RD

Inštalácia tepelného čerpadla IVT AIR X130, ktoré svojimi parametrami a kvalitou patrí medzi absolútnu špičku na trhu. Tepelné čerpadlo funguje na princípe vzduch/voda, kde z okolitého prostredia odoberáme teplo (až do teploty -25°C) a odovzdávame ho do vody. Pri tomto objekte zabezpečujeme vykurovanie dvoch podlaží, kombinovane radiátory a podlahové vykurovanie, prípravu teplej úžitkovej vody v existujúcom zásobníku vody, ohrievanie bazénovej vody a v lete samozrejme aj pasívne chladenie. Viac fotografií z montáže čoskoro.

Tepelné čerpadlo IVT AIR X90 - 9kW - Odorín RD

Inštalácia tepelného čerpadla IVT AIR X90, ktoré svojimi parametrami a kvalitou patrí medzi absolútnu špičku na trhu. Tepelné čerpadlo funguje na princípe vzduch/voda, kde z okolitého prostredia odoberáme teplo (až do teploty -25°C) a odovzdávame ho do vody. Takto zabezpečíme za minimálne náklady vykurovanie, teplú úžitkovú vodu a v lete pasívne chladenie. Súčasťou vnútornej jednotky je aj nerezový zásobník na tepl. úžitkovú vodu o objeme 185l a záložný elektrokotol.

Tepelné čerpadlo NIBE F1245 - 8kW - Nálepkovo 

Pokládka zemného kolektora pre tepelné čerpadlo tepelné čerpadlo ZEM/VODA (PLOCHA) - NIBE F1245, ktoré zabezpečí vykurovanie domu, prípravu teplej úžitkovej vody a možnosť pasívneho chladenia za minimálne mesačné prevádzkové náklady. Použitých bolo 400m d40 potrubia. Plošný kolektor bol natlakovaný na tlakovú skúšku na dvojnásobok prevádzkového tlaku, teda 3 bar.

Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch SNV - kancelária

Tepelné čerpadlo  IVT Nordic Inverter fungujúce na princípe VZDUCH/VZDUCH, ktoré slúži na vykurovanie do 8,5kw aj klimatizovanie do 4,5kw. Tepelné čerpadlo má možnosť ovládania cez telefón cez Wi-fi, GSM alebo diaľkovým ovládaním.

Tepelné čerpadlo Immergas Audax 8kW SNV 

Monoblokové tepelné čerpadlo VZDUCH/VODA za použitia doskového výmenníka, hlavne kvôli minimalizácii potreby teplovodivej nemŕznucej kvapaliny v okruhu (inštalovaná akumulačná nádoba). Konštrukcia tepelného čerpadla vyrábaná aj lakovaná na zákazku. Tepelné čerpadlo slúži hlavne na vykurovanie objektu podlahovým kúrením, prepojené s existujúcimi zdrojmi tepla (elektrokotol Protherm, kotol na tuhé palivo, elektrický bojler TÚV).