Inteligentná elektroinštalácia TapHome

  • TapHome patrí medzi špičkové systémy s veľmi jednodochou správou aj po vlastnej osi - na zmeny Vám netreba inštalatéra.
  • TapHome je otvorený - integruje všetky zariadenia vo vašej domácnosti. Urobili sme integráciu, aby ste ju nemuseli robiť vy.
  • TapHome sa zmestí do štandardného rozpočtu pre termostaty alebo pre ovládanie žalúzií.

Smart home systém patrí do moderného domu a poskytuje vám neobmedzené možnosti ovládania.


Ovládanie kúrenia a chladeniaOvládanie kúrenia aj chladenia cez internet? Automatická regulácia teplôt v interiéri v spolupráci s exterierovými žalúziami, tepelným čerpadlom alebo elektrotlom..Čokoľvek si len budete priať vyladíme do jedného fungujúceho celku.


  • Integrácia vykurovacieho zariadenia (tepelné čerpadlo, elektrokotol, plynový kotol, klimatizácia)
  • časové harmonogramy na úrovní dní, hodín aj minút
  • prepojenie s ostatnými časťami inteligentnej elektroinštalácie v dome. Napríklad prípade prehrievania sa interieru v lete cez presklenia, automaticky spustí žalúzie a spustí klímu na chladenie domácnosti, naopak, v prípade že je vonku zima, vytiahne žalúzie pre zvýšenie solárnych ziskov prostredníctvom presklení a uberie výkon vykurovacieho zariadenia

Ovládanie tienenia
Majte aj vy možnosť ovládania žalúzií, roliet, závesov, bioklimatických roliet a všeobecne tienenia prostredníctvom nášho systému od TapHome.


Okrem ovládania je možnosť integrovať tienenie do systému vykurovania aj chladenia domácnosti čím pripraviť zopár scén. Ovládanie je možné zaintegrovať spolu s meteostanicou.


Osvetlenie
Ovládanie osvetlenia samozrejme patrí do každej inteligentnej domácnosti.

Vďaka možnosti menič farby osvetlenia, teplotu farieb, vytváranie scén, časové zapínanie a vypínanie osvetlenia sa Váš dom stane neoddeliteľným pomocníkom.


  • ovládanie scén
  • ovládanie teplôt a farieb osvetlenia
  • spojenie s ostatným osvetlením do väčších celkov

VETRANIE - Systém monitoruje kvalitu vzduchu a podľa toho upravuje intenzitu vetrania.

ZAVLAŽOVANIE - Systém prepína jednotlivé zavlažovacie zóny jednu po druhej v poradí tak, aby tlak vody neklesol.

ALARM - Systém je možné integrovať s certifikovaným alarmom. Pri vypnutom alarme je možné nastaviť ďalšie činnosti - zapnúť svetlá, zdvihnúť žalúzie.

BAZÉN - Systém ovláda filtračné čerpadlo bazéna, teplotu a osvetlenie. Integrácia so systémom úpravy vody v bazéne umožňuje diaľkové ovládanie kvality vody.