IVT AIR X

IVT AIR X je tepelné čerpadlo založené na systéme VZDUCH/VODA, ktoré je proste jedničkou na trhu!

Má najvyšší vykurovací faktor SCOP 4,84.

Tichá prevádzka - 53 dB(A)


Spotreba elektriny je nesmierne nízka!

AIR X patrí medzi špičku v nezávislých testoch spotreby elektriny. To všetko aj vďaka vysokému vykurovaciemu faktoru. Vykurovacie faktory: COP 5,1 (7/35) a COP 4,1 (2/35), najvyšší priemerný ročný vykurovací faktor: SCOP 4,84. Aj preto nemusíte stále stáť a kontolovať spotrebu teplej vody. Dostanete až 284 l vody s teplotou 40°C. Zásobník vody je vyrobený z najodolnejšieho nerezu 1.4521. Tepelné čerpadlo AIR X spĺňa energetickú podmienku A+++, pričom táto norma bude zavedená až v roku 2019.

Cena tepelného čerpadla?

Nový model tepelného čerpadla AIR X je kvalitnejší, napriek tomu lacnejší ako jeho predchodca. Cena klesla vďaka nižším nákladom na výrobu a to vďaka bezrámovej EPP konštrukcii a zlepšenia efektivity výroby (výroba vo veľkom umožňuje nákup vstupných materiálov za nižšie ceny).

Veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia zariadenia.

Zariadenie tepelného čerpadla ako takého, príde k Vám na stavbu už v predpripravenom stave. Vo výrobe sa namontuje do čerpadiel všetko, čo je možné a preto montáž u Vás nebude dlho trvať a bude o to jednoduchšia. Nepotrebujete žiadneho technika na chladenie, čo ušetrí nemalé peniaze. S AIR modulom E Vám vnútorna jednotka zaberie miesto len 0,4 m²  pričom môžte naň zapojiť aj existujúci kotol.

Čo ešte dostanete za svoje peniaze? KLIMATIZÁCIU UŽ V ŠTANDARDE! Možnosť ovládať tepelné čerpadlo mobilným telefónom. Inteligentnú prevádzku elektrokotla na 2 alebo 3 fázy, čo zmenší veľkosť ističov. Stráženie maxmálneho príkonu domu pre zníženie poplatkov za tieto ističe. Taktiež moťnosť prediktívneho využitia fotovoltaických systémov pre akumuláciu tepla v dome či pripojenie solárneho systému.