NÁŠ PRÍBEH


Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti stavebníctva, vykurovania a vzduchotechniky sme sa zamerali viac na zníženie energetickej potreby domácností a firiem. Firma vznikla v roku 2015 s víziou rozšírenia používania obnoviteľných zdrojov energie, medzi ktoré patria tepelné čerpadlá, rekuperácia vzduchu, solárne systémy, fotovoltaické systémy a veterné turbíny, ktoré realizujeme ako jedna z mála dodávateľov na Slovensku. Všetky systémy dokážeme prepojiť do jedného fungujúceho celku.

Spoločnosť sa zaberá návrhom, projektovou dokumentáciou, montážou, servisom aj pozáručným servisom všetkých nami predávaných zariadení.


Spoločnosť pôsobí  primárne v oblasti Spišská Nová Ves, Poprad, Levoča, Kežmarok, Prešov, Košice, v prípade dopytu vieme pokryť celé Slovensko. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka s kvalitou materiálov, montáže, servisu a doplnkových služieb. Poskytujeme kompletné riešenia od návrhu až po realizáciu či už jedného zo zdrojov, alebo ich spájania do jedného FUNGUJÚCEHO komplexného riešenia aj jeho regulácia domácou inteligenciou.

SHOWROOM technológií v Spišskej Novej Vsi (Mlynská 29).

Pamätajte, sklamanie z nízkej kvality trvá dlhšie ako uspokojenie z nízkej ceny.

Chcete vedieť o možnostiach a ponuke spoločnosti viac?
KONTAKTUJTE NÁS!