NÁŠ PRÍBEH


Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti stavebníctva, vykurovania a vzduchotechniky sme sa zamerali viac na zníženie energetickej potreby domácností a firiem. Firma vznikla v roku 2015 s víziou rozšírenia používania obnoviteľných zdrojov energie, medzi ktoré patria tepelné čerpadlá, rekuperácia vzduchu, solárne systémy, fotovoltaické systémy a veterné turbíny, ktoré realizujeme ako jedna z mála dodávateľov na Slovensku. Všetky systémy dokážeme prepojiť do jedného fungujúceho celku. Aktuálne sme odovzdali viac ako 500 fotovoltických zariadení v rodinných domoch a 30 zariadení s vyšším výkonom v priemyselných objektoch.

Spoločnosť sa zaberá návrhom, projektovou dokumentáciou, montážou, servisom aj pozáručným servisom všetkých nami predávaných zariadení.


Spoločnosť pôsobí  primárne v oblasti Spišská Nová Ves, Poprad, Levoča, Kežmarok, Prešov, Košice. V prípade dopytu vieme pokryť celé Slovensko. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka s kvalitou materiálov, montáže, servisu a doplnkových služieb. Poskytujeme kompletné riešenia od návrhu až po realizáciu či už jedného zo zdrojov, alebo ich spájania do jedného FUNGUJÚCEHO komplexného riešenia aj jeho regulácia domácou inteligenciou.

Prečo práve my?

- disponujeme vlastnými montážnymi pracovníkmi

- silné technické zázemie

- vlastná vysokozdvižná plošina s výškou zdvihu až 14m

- kvalitné technické a odborné znalosti celého tímu 

- poskytujeme montáž na kľúč vrátane povolení na DDIS

Pamätajte, sklamanie z nízkej kvality trvá dlhšie ako uspokojenie z nízkej ceny.

Chcete vedieť o možnostiach a ponuke spoločnosti viac?
KONTAKTUJTE NÁS!