Centrálne rekuperácie vzduchu

Chcete rekuperačnú jednotku vidieť naživo v prevádzke?
Navštívte jednu z našich prevádzok na Mlynskej 29 - SNV, Škultétyho 18 PO alebo Dominika Tatárku 18 - PP.

Zabezpečíme kompletnú dodávku rekuperácie "na kľúč", od návrhu, projekcie až po dodávku, montáž a následné spustenie a reguláciu systému.

Preto si nechajte si vypracovať cenovú ponuku zdarma.

To ako sa bralo komfortné bývanie v minulosti už dávno neplatí. Pravidlá a požiadavky sa menia. Aktuálnym trendom v bývaní je komfort, zdravé bývanie a hlavne energetická nenáročnosť stavieb. Ceny energií bohužiaľ rastú, preto si každý človek musí uvedomiť, že investíciou do rekuperácie tieto peniaze nestratí, naopak získa späť!

Na to aby boli novostavby energeticky menej náročné tlačí aj legislatíva a normy Európskej Únie. Od roku 2016 musia budovy vyhovovať norme A1, teda musia mať inštalované okná s trojsklom a jeden z obnoviteľných zdrojov, napríklad rekuperáciu vzduchu, tepelné čerpadlo, solárne alebo fotovoltaické panely kde vedia energiu získavať takmer zadarmo.

Alebo si chcete rekuperáciu doma inštalovať sám - svojpomocne? Pripravíme Vám realizačný výkres, zabezpečíme všetky potrebné časti systému, kotviace prvky a poradíme nejaké "finty" z praxe. 

Inštaláciu takéhoto systému zvládne šikovný majster aj sám. Ak si ale neveríte, nechajte to na nás..

Vzduchotechnické rozvody sú vec, na ktorej sa šetriť neoplatí. Existujú 2 typy - s aditívami alebo bez. Potrubia bez aditív sú obyčajné plastové potrubia bežne používané v akomkoľvek priemysle.  Potrubia s aditívami sú antibakteriálne a antimykotické (nevzniká pleseň), za čo sa vám Vaše zdravie odvďačí. Bežne používame značky Ubbink, Air Excellent alebo Klimaflex. Všetky kruhové potrubia sú flexibilné s priemermi od 62 do 90mm. Montujeme aj plechové a spiro potrubia, taktiež v prípade potreby vieme namontovať hranaté potrubia.


Dostupná je nová rekuperačná jednotka Flair 325, ktorá v sebe spája to najlepšie, čo Vám rekuperácia vzduchu vie dať!

Príkon jednotky v teste pre PHI získal ocenenie "Najlepšia trieda", a čo sa týka spotreby, Flair 325 je momentálne najúčinejšiou jednotkou na trhu.

Kombinácia týchto špecifických vlastností umožnuje o Flair hovoriť ako o najvýkonejšej jednotke na svete.


Certifikované rozvody vzduchu Ubbink, ktoré zabezpečia 100% vzduchotesnosť systému. Potrubia sú zo špeciálneho aditivovaného plastu, ktorý zabraňuje tvorbe plesní, má antistatické a antibakteriálne vlastnosti. 

Dostupné sú aj iné verzie rekuperačných jednotiek: PODSTROPNÁ , LOKÁLNA

rekuperácia SNV,PO, PP, KE, BJ, LE, KK, rekuperácie, montáž rekuperácie, rekuperačná jednotka, riadené vetranie, vetranie domu, ventilácia, vzduchotechnika, rekuperáca vzduchu spišská nová ves poprad levoča kežmarok stará ľubovňa košice prešov novostavba rekonštrukcia centrálna rekuperácia lokálna rekuperácia referencie dom svojpomocne, klimatizácia, rekuperácia cena, rekuperácia vzduchu cena, klimatizácia do domu, ventilátory, aktívna rekuperácia, vetranie s rekuperáciou, rekuperácia svojpomocne, rekuperácia v dome, vetranie, co je rekuperácia, co je rekuperacia, kotle, termostat, lokalna rekuperacia, diskusia rekuperacia, rekuperácia s chladením, rekuperácia s vykurovaním, elektrické kúrenie, cena, kolko stoji rekuperacia, rekuperačné vetranie, rekuperačná jednotka do jednej miestnosti, rekuperátor vzduchu, rekuperácia vzduchu skúsenosti, pasívny dom, decentralna rekuperacia, centralna rekuperacia, povinna rekuperacia, rekuperacia ano ci nie, axialny ventilator ,, atrea, paul, comair, brink, zender, haton, prana, vent axia, mitsubishi, daikin, stiebel eltron, viessmann, nibe, jablotron, vaillant,Ide, duplex, ventbox, venus, comfort, confort, EHR, lossnay, rekuperácia levoča, rekuperácia prešov, rekuperácia poprad, rekuperácia prešov, rekuperácia liptovský mikuláš, rekuperácia gelnica, rekuperácia kežmarok, rekuperácia kk