Lokálne rekuperácie vzduchu AIR 70


Nie vždy sa dá rekuperácia ako taká naištalovať, a to z rozličných dôvodov.  Preto spoločnosť Brink Climate Systems zareagovala na zvyšujúci sa dopyt po lokálnych jednotkách produktom AIR 70. Táto rekuperačná jednotka vykonáva vymieňanie vzduchu v jednej miestnosti. Na 1 miestnosť je nutné mať 1 jednotku AIR 70. Tu totiž prebieha prívod čerstvého a odťah znehodnoteného vzduchu cez protiprúdový výmenník tak ako aj v centrálnych jednotkách.

V súčasnosti sa takéto jednotky montujú hlavne na existujúce budovy pri rekonštrukciách ako napr:

  • školské učebne
  • ordinácie
  • málometrážne byty / garzónky
  • hotelové izby a penzióny
  • kancelárie

Nový model decentralizovaného vetrania s rekuperáciou tepla uzatvára širokú škálu produktov a umožňuje kvalitnú výmenu vzduchu v ktoromkoľvek priestore.

  • Najtichšie decentralizované vetracie zariadenie s rekuperáciou
  • Spĺňa normy EN-13141-8 2015
  • Vysoká účinnosť rekuperácie
  • Nízka spotreba energie
  • Jednoduchá inštalácia

Zaujíma Vás cena decentrálnej lokálnej rekuperácie pre Váš objekt? Nechajte si vypracovať cenovú ponuku zdarma.

Dostupné sú aj iné verzie rekuperačných jednotiek: CENTRÁLNA , PODSTROPNÁ, LOKÁLNA CHARSEN

rekuperácia SNV,PO, PP, KE, BJ, LE, KK, rekuperácie, montáž rekuperácie, rekuperačná jednotka, riadené vetranie, vetranie domu, ventilácia, vzduchotechnika, rekuperáca vzduchu spišská nová ves poprad levoča kežmarok stará ľubovňa košice prešov novostavba rekonštrukcia centrálna rekuperácia lokálna rekuperácia referencie dom svojpomocne, klimatizácia, rekuperácia cena, rekuperácia vzduchu cena, klimatizácia do domu, ventilátory, aktívna rekuperácia, vetranie s rekuperáciou, rekuperácia svojpomocne, rekuperácia v dome, vetranie, co je rekuperácia, co je rekuperacia, kotle, termostat, lokalna rekuperacia, diskusia rekuperacia, rekuperácia s chladením, rekuperácia s vykurovaním, elektrické kúrenie, cena, kolko stoji rekuperacia, rekuperačné vetranie, rekuperačná jednotka do jednej miestnosti, rekuperátor vzduchu, rekuperácia vzduchu skúsenosti, pasívny dom, decentralna rekuperacia, centralna rekuperacia, povinna rekuperacia, rekuperacia ano ci nie, axialny ventilator,  atrea, paul, comair, brink, zender, haton, prana, vent axia, mitsubishi, daikin, stiebel eltron, viessmann, nibe, jablotron, vaillant,Ide, duplex, ventbox, venus, comfort, confort, EHR, lossnayy, rekuperácia levoča, rekuperácia prešov, rekuperácia poprad, rekuperácia prešov, rekuperácia liptovský mikuláš, rekuperácia gelnica , rekuperácia kežmarok, rekuperácia kk