Referencie fotovoltaika

Fotovoltaika, ostrovný systém 400Wp - SNV

Realizácia ostrovného systému na osvetlenie reklamy bez možnosti prívodu elektriny k objektu. Uloženie v košoch Renusol Console bez potreby perforácie kontajnera.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,20kWp - Stará Ľubovňa

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 10 ks fotovoltaických panelov  "all black" vrátane čiernych rámov s výkonom 320Wp. Panely inštalované na falcovanú strešnú krytinu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500€ samozrejmosťou.  

Fotovoltaika, batériové úložisko Huawei LUNA - SNV

Realizácia batériového úložiska s kapacitou 10kWh pre menič napätia Huawei.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,84kWp - Smižany

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks fotovoltaických panelov s výkonom 320Wp. Panely inštalované na trapézovú strešnú krytinu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500€ samozrejmosťou. 

Fotovoltaika, sieťový systém 5kWp - Prešov

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 14 ks fotovoltaických panelov s výkonom 400Wp. Panely inštalované kombinovane na plochú a šikmú strechu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Menič má prípravu na dopojenie batérie. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500€ samozrejmosťou. 

Fotovoltaika, sieťový systém 3,42kWp - Studenec

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks fotovoltaických panelov. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Menič má prípravu na dopojenie batérie. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500€ samozrejmosťou.

Fotovoltaika, hybridný systém 5,13kWp - Poprad

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 18 ks fotovoltaických panelov, s možnosťou rozšírenia systému až na 15kW - 52 ks panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu celého objektu a zabezpečíme energiu aj v prípade výpadku energie ako záložný zdroj. Inštalovaná je aj veľkokapacitná batéria renomovaného nemeckého výrobcu BMZ s kapacitou 6,74kWh. Použitý menič značky Infinisolar 10kW PLUS. Samozrejmosťou vybavenie dotácie vo výške 1500€.  Viac fotografií z montáže čoskoro. 

Fotovoltaika, sieťový systém 3,42kWp - SNV

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks fotovoltaických panelov. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do tepelného čerpadla na podporu vykurovanie, ohrevu teplej úžitkovej vody a v lete chladenia. Menič má prípravu na dopojenie batérie. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500€ samozrejmosťou.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,42kWp - Novoveská Huta

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks fotovoltaických panelov. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do zásobníka teplej úžitkovej vody. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500€ samozrejmosťou.

Fotovoltaika, hybridný systém 11kWp - Ilava

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 35 ks monokryštalických fotovoltaických panelov, 2ks BMZ 6,74kWh batérií. Výrobou energie pokryjeme spotrebu celého objektu a zabezpečíme energiu aj v prípade výpadku energie ako záložný zdroj.  Použitý menič značky Infinisolar 10kW PLUS. Viac fotografií z montáže čoskoro. 

Fotovoltaika, sieťový systém 9,12kWp - kláštor Košice

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 32 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytky využijeme na vykurovanie, ohrev teplej úžitkovej vody a prípadne chladenie pomocou kaskády 4ks tepelných čerpadiel. Použitý menič značky Huawei. Viac fotografií z montáže čoskoro. 

Fotovoltaika, sieťový systém 3,42kWp - RD Poprad

Realizácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Inštalácia na plochej streche do košov bez potreby perforácie strešnej krytiny. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytky využijeme na vykurovanie, ohrev teplej úžitkovej vody  a prípadne chladenie pomocou tepelného čerpadla. Použitý menič značky Huawei. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500€.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,42kWp - RD Ľubica

Inštalácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Azzurro 3680 TLM-WS. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500€.

Fotovoltaika, ohrev vody 2,28kWp - RD Spišský Štvrtok

Inštalácia fotovoltaického ohrevu vody SOLAR KERBEROS 320B za použitia 8ks polykryštalických panelov s výkonom 285Wp. Z panelov je napájaná špirála v akumulačnej nádrži DZD NADO 500V1, ktorou je riešená príprava teplej úžitkovej vody a vykurovanie objektu. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1140€.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,42kWp - RD Domaňovce

Inštalácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500€.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,36kWp - RD Kežmarok

Inštalácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500€.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,36kWp - RD Košice

Inštalácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500€.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,36kWp - RD Sp. Nová Ves

Inštalácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Vybavená dotácie vo výške 1500€ z programu Zelená domácnostiam. Viac fotografií z montáže čoskoro.

Fotovoltaika, sieťový systém 2,8kWp - OÚ Bzenov

Inštalácia sieťového fotovoltaického systému za použitia 10 ks polykryštalických fotovoltaických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v objekte a akumulačné nádrže pre vykurovanie objektu. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,36kWp - Spišská Nová Ves 

Sieťový fotovoltaický systém s riadením prebytkov do neobývaného altánku. Použité nemecké fotovoltaické panely Axipower, jednofázový sieťový menič Azzurro s výkonom 3600W, montáž panelov na škirdlu. Samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam" vo výške 1500€.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,36kWp - Krompachy

Sieťový fotovoltaický systém s riadením prebytkov do druhého neobývaného domu na temperovanie objektu. Použité nemecké fotovoltaické panely Axipower, trojfázový sieťový menič Azzurro s výkonom 4400W, montáž panelov kombinovane na škirdlu a plechovú profilovanú krytinu pomocou kombi-vrutov s tesneniami. Samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam" vo výške 1500€.

Viac fotografií z montáže aj spusteného systému doplníme čoskoro.

Fotovoltaický hybridný systém 6,96kWp - Prešov RD

Pokládka 24 ks panelov nemeckej značky Hanwha Q.CELLS, ktoré budú súčasťou takmer 7 kW hybridného systému s použitím veľkokapacitnej batérie BMZ 6,74kWh. Vďaka systému budeme mať v prípade výpadku energie zálohované spotrebiče a zabezpečovací systém, v lete budeme ohrievať vodu v bazéne a zároveň chladiť dom úplne zdarma! Systém je absolútne sebestačný.

Fotovoltaický ohrev vody 2,32 kWp Markušovce - RD

Fotovoltaický systém na ohrev teplej úžitkovej vody s riadením prebytkov do akumulačnej nádoby na ústredné kúrenie. Použitý už existujúci elektrický bojler aj akumulačná nádoba. Týmto systémom sa využije všetka vyrobená energia bez zbytočných prebytkov.

Fotovoltaika sieťový systém 3,36kWp -Sp.Štvrtok RD

Sieťový fotovoltaický systém s riadením prebytkov do bojlera na prípravu TÚV. Použité nemecké fotovoltaické panely Hanwha Solar, sieťový menič s výkonom 4000W Azzurro, samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam" vo výške 1500€. Uchytenie panelov pod škridlu.

Fotovoltaika, sieťový systém 3,36kWp -  

Sp. Tomášovce RD

Sieťový fotovoltaický systém s riadením prebytkov do bojlera na prípravu TÚV. Použité nemecké fotovoltaické panely Hanwha Solar, sieťový menič Azzurro s výkonom 5000W, montáž panelov na falce prostedníctvom falcových držiakov bez akéhokoľvek perforovania krytiny. Samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam"  vo výške 1500€.

Viac fotografií z montáže aj spusteného systému doplníme čoskoro.

FV - ostrovný systém 550Wp - chata SNV

550Wp systém, ktorý zvláda celoročnú výrobu energie, použitý silnejší meniť napätia (3000/6000W) aby fungovali aj indukčné spotrebiče s vyššími výkonmi. Vylepšená batéria od renomovaného výrobcu Victron Energy, ktorá je super odolná voči vybíjaniu s kapacitou až 230Ah. 

Fotovoltaický ohrev vody 1,5kWp Sp. Tomášovce - RD 

Fotovoltaický systém na ohrev teplej úžitkovej vody s riadením prebytkov do akumulačnej nádoby na ústredné kúrenie. Použitý už existujúci elektrický bojler aj akumulačná nádoba. Týmto systémom sa využije všetka vyrobená energia bez zbytočných prebytkov. 

Ostrovný fotovoltaický systém SNV - chata

Ostrovný fotovoltaický systém o výkone 270Wp, ktorý sa postará o komfort a stály prísun elektriny v chatke. Systém dimenzovaný na každodenné použitie a aby zvládal všetko od chladničky až po elektrickú kosačku.