Referencie fotovoltika

Fotovoltika, sieťový systém 5,7kWp - Sp. Nová Ves

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 5,7 kWp. Inštalovaných 10 ks monokryštalických panelov Canadian Solar 570Wp na rekonštrukciu rodinného domu. Inštalované na lazúrovanú škridlu. Zapojené spolu s meničom Huawei s výkonom 8kW s prípravou na fyzickú batériu a nabíjačku na elektromobily. Fotovoltika inštalovaná v kombinácii nami dodaných ďalších obnoviteľných zdrojov ako tepelného čerpadla IVAR Atec a rekuperácie Brink.

Fotovoltika, sieťový systém 7,41kWp - Sabinov

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 7,41 kWp. Inštalovaných 13 ks monokryštalických panelov Canadian Solar 570Wp na pozemnú inštaláciu. Na predpripravenú betónovú pätku sme inštalovali fotovoltické montážne trojuholníky. Zabezpečená aj ochrana pred bleskom, všetko v rámci platnej legislatívy a bezpečnosti.

Fotovoltika, sieťový systém 10kWp - Telgárt

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 10 kWp. Inštalovaných 20 ks monokryštalických panelov Canadian Solar 500Wp na strechu 3 podlažného rodinného domu. Kombinácia panelov s meničom Huawei s prípravou na rozšírenie o fyzickú batériu.

Fotovoltika, sieťový systém 2,73kWp - Košice

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 2,73 kWp. Inštalovaných 6 ks monokryštalických panelov Canadian Solar 455Wp na prestrešenie terasy rodinného domu s použitím tesniacich gúm na zamedzenie pretekania vody medzi panelmi. Panely zapojené na existujúci systém s výkonom 5kWp a s použitým meničom Fronius SYMO.

Fotovoltika, sieťový systém 4,56kWp - Košice

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 4,56 kWp. Inštalovaných 8 ks monokryštalických panelov Canadian Solar 570Wp na plochú strechu s košmi Renusol Console +, ktoré sa používajú bez potreby perforácie plochej strechy, len s použitím záťaže formou štrku, betónových kociek resp. iného záťažového materiálu. Použitý menič Huawei s prípravou na rozšírenie o fyzickú batériu.

Fotovoltika, sieťový systém 9,12kWp - Sp. Nová Ves

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 9,12 kWp. Inštalovaných 16 ks monokryštalických panelov Canadian Solar 570Wp na falcovanú krytinu bez potreby jej perforácie skrutkami s použitím špeciálnych falcových držiakov.. Menič napätia Huawei Sun 2000 - 10 KTL s prípravou na dopojenie batérie.

Panel Canadian Solar je vyrobený technológiou half-cut alebo half-cell, ktorá spočíva v tom, že sa solárne články rozdelia na polovicu pomocou laseru. To vedie k vyššej účinnosti, vyššej odolnosti voči teplu, zníženiu rizika mikrotrhlín, ale najmä odolnosti voči tieňovaniu - zatienená časť panela sa "odpojí" a zvyšná časť panela vyrába energiu ďalej. Jedná sa o TOP CON technológiu, ktorá je aktuálnou špičkou na trhu s fotovoltickými panelmi.

Panely sú registrované v zozname oprávnených zariadení v rámci projektu Zelená domácnostiam.

Fotovoltika, sieťový systém 6,5 kWp - Prešov

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 6,5 kWp. Inštalovaných 12 ks monokryštalických panelov V-TAC 545 Wp na škridlovú strechu za pomoci vysokozdvižnej plošiny. Menič napätia Huawei Sun 2000 - 8 KTL s prípravou na dopojenie batérie. 

Panel V-TAC je vyrobený technológiou half-cut alebo half-cell, ktorá spočíva v tom, že sa solárne články rozdelia na polovicu pomocou laseru. To vedie k vyššej účinnosti, vyššej odolnosti voči teplu, zníženiu rizika mikrotrhlín, ale najmä odolnosti voči tieňovaniu - zatienená časť panela sa "odpojí" a zvyšná časť panela vyrába energiu ďalej. 

Panely sú registrované v zozname oprávnených zariadení v rámci projektu Zelená domácnostiam.

Fotovoltika, sieťový systém 5,4 kWp - Mlynky

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 5,4 kWp. Inštalácia 12 ks panelov Munchen Solar 450 Wp na škridlovú strechu. Menič napätia Huawei Sun 2000 5 KTL.

Fotovoltika, sieťový systém 4,95 kWp - Sokoľ

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 4,95 kWp a použitím 9 ks panelov Munchen Solar 550 Wp inštalovaných na falcovanú strechu. Menič napätia Huawei Sun 2000.

Fotovoltika, sieťový systém 8,8 kWp - Smižany

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 8,8 kWp a použitím 16 ks panelov s výkonom 550 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei Sun 10 KTL s prípravou na dopojenie batérie.

Fotovoltika, sieťový systém 4,4 kWp - Janovík

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 4,4 kWp. Inštalácia 8 ks panelov Munchen Solar 550 Wp na plochú strechu bez kotvenia. Menič napätia Huawei Sun 2000 5 KTL s prípravou na dopojenie batérie.

Fotovoltika, sieťový systém 5,6 kWp - Pača

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 5,6 kWp a použitím 14 ks panelov Ja Solar 400 Wp. Menič napätia Huawei Sun 2000 5 KTL. Prebytky z výroby fotovoltiky budú smerované na ohrev vody.

Fotovoltika, sieťový systém 9,9 kWp - Martin

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 9,9 kWp. Inštalácia 18 ks panelov Munchen Solar 550 Wp na plochú strechu bez kotvenia. Menič napätia Huawei Sun 2000 8 KTL s prípravou na dopojenie batérií.

Fotovoltika, sieťový systém 3,6 kWp - Bardejov

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 3,6 kWp a použitím 8 ks panelov s výkonom 450 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei Sun 3 KTL.

Fotovoltika, sieťový systém 6,6 kWp - Rozhanovce

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 6,6 kWp a použitím panelov s výkonom 550 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei Sun 6 KTL s prípravou na dopojenie batérie.

Fotovoltika, hybridný systém 5,5 kWp - Švábovce

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 5,5 kWp = 10 ks panelov s výkonom 550 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei Sun 2000 - 8 KTL s batériou Luna 5 kWh.

Fotovoltika, sieťový systém od Huawei - Buglovce

Realizácia fotovoltického zdroja s meničom napätia od spoločnosti Huawei s prípravou na dopojenie batérie.

Fotovoltika, hybridný systém 9,9 kWp - Kežmarok

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 9,9 kWp a použitím 18 ks panelov s výkonom 550 Wp. Inštalovaný menič Huawei spolu s batériou Huawei Luna 2000 s kapacitou 5 kWh. 

Fotovoltika, sieťový systém 4,68 kWp - Spišská Teplica

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 4,68 kWp a použitím panelov technológie FULL BLACK - celočierne. Inštalovaný menič napätia Huawei Sun 6 KTL s prípravou na dopojenie batérie. Systém v priemere vyrobí ročne 5616 kWh elektrickej energie.

Fotovoltika, sieťový systém 3,85 kWp - Spišské Bystré

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 3,85 kWp a použitím panelov s výkonom 550 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérie, využitím štátnej dotácie z programu Zelená Domácnostiam. Fotovoltika vyrobí v priemere ročne 4620 kWh elektrickej energie.

Fotovoltika, sieťový systém 6,3 kWp - Horné Janíky

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 6,3 kWp a použitím panelov s výkonom 450 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei Sun 8 KTL s prípravou na dopojenie batérie. Systém vyrobí v priemere ročne 7560 kWh elektrickej energie.

Fotovoltika, 10 kWp hybridný sieťový systém

10 kWp systém s 15 kWh batériou, ktorý slúži na zníženie spotreby elektriny v rodinnom dome a nabíjanie elektroautomobilu a plug- in hybridného SUV.

Fotovoltika, menič napätia Huawei, batéria Luna 5 kWh

Úsporu elektrickej energie na rodinnom dome neďaleko Košíc zaručí inštalácia fotovoltických panelov a systému Huawei vrátane batérie s kapacitou 5 kWh.

Fotovoltika, 10 kWp hybridný sieťový systém s funkciou back up - záložný zdroj

Inštalácia fotovoltiky s 15 kWh batériou, back up funkciou od značky Huawei. Na streche inštalácia panelov s výkonom 10 kWp.

Fotovoltika, sieťový systém 10 kWp - Tatry

Realizácia fotovoltiky na streche rodinného domu vo Vysokých Tatrách s použitím meniča Huawei a panelov Ja Solar s výkonom 550 Wp. Príprava na rozšírenie o fyzické batérie - využitá dotácia z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 €, montáž na kľúč vrátane povolení na distribúcii a projektovej dokumentácie.

Fotovoltika, sieťový systém 39,6kWp - SNV

Realizácia fotovoltiky na streche reklamnej agentúry, ktorá vedie k značnému zníženiu nákladov na prevádzku. 72 kusov 550 Wp panelov s celkovým výkonom systému 39,6 kWp, panely značky Munchen Solar v kombinácii s meničom Huawei s výkonom 50 kW. Inštalácia bez potreby perforácie krytiny, samozáťažová konštrukcia.

Fotovoltika, sieťový systém 7,2 kWp - Smižany

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 7,2 kWp a použitím panelov s výkonom 450 Wp JA SOLAR. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérie, využitím štátnej dotácie z programu Zelená Domácnostiam a virtuálnou batériou.

Fotovoltika, sieťový systém 27,5 kWp - Ľubica

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 27,5 kWp a použitím panelov s výkonom 550 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei, ovládanie systému na diaľku prostredníctvom aplikácie Fusion Solar od Huawei.

Fotovoltika, sieťový systém 10 kWp - Ľubica

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 10 kWp a použitím panelov s výkonom 450 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérie, zároveň wattrouter na smerovanie prebytkov na ohrev teplej úžitkovej vody z prebytkov, ktoré fotovoltika vyrobí.

Fotovoltika, sieťový systém 7,2 kWp - Vysoké Tatry

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 7,2 kWp a použitím panelov technológie FULL BLACK - celočierne. Inštalovaný hybridný menič Solax s prípravou na rozšírenie výkonu na 15 kWp.

Fotovoltika, sieťový systém 10 kWp - Ľubica

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 10 kWp a použitím panelov s výkonom 450 Wp Munchen Solar. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérie, zároveň wattrouter na smerovanie prebytkov na ohrev teplej úžitkovej vody z prebytkov, ktoré fotovoltika vyrobí.

Fotovoltika, sieťový systém 3,2 kWp - Ľubica

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 3,2 kWp a použitím panelov s výkonom 320 Wp Amerisolar. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérie.

Fotovoltika, sieťový systém 2 kWp - Prešov

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 2 kWp a použitím panelov s výkonom 400 Wp panelov DAH. Inštalovaný menič Solax.

Fotovoltika, hybridný systém 10 kWp - Svit

Fotovoltická elektráreň s použitím meniča Solax štvrtej generácie, batériami Solax Triple Power s kapacitou 17,4 kWh a back-up systémom, ktorý zabezpečí dodávku energie aj v prípade výpadku siete.  Panely orientované na 3 svetové strany. Väčšia časť na juh, menšia s optimizérmi na východ a západ.

Fotovoltika, sieťový systém 6,08 kWp - Smižany

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 6,08 kWp a použitím panelov s výkonom 320 Wp panelov Amerisolar. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérií.

Fotovoltika, sieťový systém 4 kWp - Smižany

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 5,2 kWp a použitím panelov s výkonom 400 Wp panelov Trina s čiernym rámom. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérií. Inštalované na falcovanej krytine bez potreby perforácie plechu.

Fotovoltika, sieťový systém 4 kWp - Stará Ľubovňa

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 4 kWp a použitím panelov s výkonom 400 Wp. Inštalovaný menič Huawei s prípravou na dopojenie batérií. Panely inštalované na pozemnej konštrukcii smerom na juh.

Fotovoltika, sieťový systém 8,1 kWp - Smižany

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 8,1 kWp a použitím panelov s výkonom 450 Wp. Inštalovaný menič Huawei spolu s batériami Huawei Luna 2000 s celkovou kapacitou 15 kWh a vyhliadkami na rozšírenie do 30 kWh. Vďaka systému denne nakupujeme zo siete do 10 % celkovej spotreby energie, zvyšok pokrýva výkon fotovoltickej elektrárne.

Fotovoltika, sieťový systém 5,6 kWp - Košice okolie

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 5,6 kWp a použitím panelov s výkonom 400 Wp, inštalácia na plochú strechu bez kotvenia. Inštalovaný menič Huawei a plánované dopojenie batérií Huawei Luna.

Fotovoltika, sieťový systém 4 kWp - Rimavská Sobota

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 4 kWp a použitím panelov s výkonom 400 Wp, inštalácia na plochú strechu bez kotvenia. Inštalovaný menič Huawei a plánované dopojenie batérií Huawei Luna.

Fotovoltika, sieťový systém 14,4 kWp - Malacky

Realizácia fotovoltického zdroja s výkonom 14,4 kWp a použitím panelov s výkonom 400Wp a full - black vzhľadom. Menič pripravený na značné rozšírenie do 40 kWp.

Fotovoltika, sieťový systém 3,2 kWp - Rimavská Sobota

Realizácia niekoľkých identických fotovoltických systémov v Rimavskej Sobote. Použité panely s výkonom 400 Wp, meniče Huawei 6 KTL s výkonom 6 kW. Príprava na riadenie prebytkov do teplej úžitkovej vody a využitie virtuálnej batérie Magna.

Fotovoltika, sieťový systém 10 kWp - Závadka

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 30 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0. Umiestnenie na falcovanej krytine bez potreby perforácie krytiny, len s použitím originálnych držiakov na falc. Využitá aj virtuálna batéria od spoločnosti Magna.

Fotovoltika, sieťový systém 5,92 kWp - Malá Ida - Košice

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 16 ks  fotovoltických panelov s výkonom 370 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0. Umiestnenie na plochej streche bez potreby perforácie krytiny, len s použitím materiálu na zaťaženie konštrukcie.

Fotovoltika, sieťový systém 5,55 kWp - Spišská Nová Ves

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 15 ks celočiernych fotovoltických panelov s výkonom 370 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0. 

Fotovoltika, hybridný systém 10 kWp - Košice 

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 25 ks fotovoltických panelov s výkonom 400 Wp s použitím meniča Fronius Gen 24 a batérií BYD s kapacitou 12 kWh aj s možnosťou záložného zdroja domu.

Fotovoltika, sieťový systém 10 kWp - Košice výrobná hala

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 25 ks fotovoltických panelov s výkonom 400 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete pre výrobnú halu. 

Fotovoltika, sieťový systém 6,00 kWp - Tatranská Lomnica

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 15 ks celočiernych fotovoltických panelov s výkonom 400 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0. Vychýlenie jedného z panelov aj umiestnenie tesne pod komín na prianie zákazníka.

Fotovoltika, sieťový systém 3,20 kWp - Sp. Belá

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 8 ks celočiernych (full-black) fotovoltických panelov s výkonom 400 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0. Menší mráz na fotografiách ;) 

Fotovoltika, sieťový systém 10 kWp - Liptovský Hrádok

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 25 ks celočiernych fotovoltických panelov s výkonom 400 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0. Jedná sa o napájanie spotrebičov, kúrenia a nabíjania elektromobilu .

Fotovoltika, sieťový systém 5,55 kWp - Sp. Nová Ves

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 15 ks fotovoltických panelov s výkonom 370 Wp s použitím meniča Huawei, ktorý má možnosť rozšírenia o fyzickú batériu. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0.

Fotovoltika, sieťový systém 14x700 Wp - Poprad

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 33 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp + 33 ks mikromeničov pre napájanie kancelárskych priestorov. Každá kancelária má vlastný systém, ktorý je rozšíriteľný až do takmer 7 kWp. Slúži na zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a zníženie energetickej triedy budovy na A0.

Fotovoltika, sieťový systém 3,20 kWp - Kolinovce

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 10 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Fotovoltický systém slúži na zásobenie domu energiou a následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o fyzickú batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.

Fotovoltika, sieťový systém 3,20 kWp - Košice

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 10 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Fotovoltický systém slúži na zásobenie domu energiou a následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o fyzickú batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.

Fotovoltika, sieťový systém 3,20 kWp - Dedinky

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 10 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Fotovoltický systém slúži na zásobenie domu energiou a následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o fyzickú batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.

Fotovoltika, hybridný systém 11,52 kWp - Prešov

Realizácia ostrovného fotovoltického systému za použitia 36 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Fotovoltický systém slúži na zásobenie výrobnej haly elektrickou energiou, vrátane použitia batérií. Batérie slúžia v prípade výpadku energie aj ako záložný zdroj (back-up). Batérie Pylontech s kapacitou spolu 12 kWh. Hlavný menič trojfázový Azzurro, AC coupling Azzurro pre nabíjanie batérií. Systém funguje ako lokálny zdroj bez smerovania prebytkov do siete s možnosťou fungovania na princípe ostrovného systému.

Fotovoltika, sieťový systém 3,20 kWp - Ruskov - Košice

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 10 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp.  Fotovoltický systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody v bojléri s objemom 200 l , následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o fyzickú batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou. 

Fotovoltika, hybridný systém 8,32 kWp - Spišská Nová Ves

Realizácia hybridného fotovoltického systému s použitím panelov Amerisolar 320Wp. Panely inštalované na profilovanú plechovú strešnú krytinu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody v bojléri s objemom 200 l , následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie, inštalované aj fyzické batérie s kapacitou 10 kWh.  Použité komponenty od výrobcu Victron Energy. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.  

Fotovoltika, sieťový systém 3,84 kWp - Spišská Belá

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Panely inštalované falcovanú strešnú krytinu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody v bojléri s objemom 200 l , následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o fyzickú batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.  

Fotovoltika, sieťový systém 4,48 kWp - Spišská Belá

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 14 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Panely inštalované na plochú strechu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody , následne na využitie produktu "požičovňa energie" resp. virtuálnej batérie. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o fyzickú batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.  

Fotovoltika, sieťový systém 5,12 kWp - Spišské Podhradie

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 16 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Panely inštalované na trapézový plech. Systém slúži na zásobenie energie v objekte stavebnín. Použitý menič napätia SOLAX. Jedná sa o lokálny zdroj s možnosťou riadenia prebytkov na nabíjanie elektromobilu, ktorým spoločnosť disponuje.

Fotovoltika, sieťový systém 4,8 kWp - Veľká Lomnica

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 15 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Panely inštalované na škridlu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody v tepelnom čerpadle cez špeciálne riadené spínacie relé. Použitý menič napätia Huawei, ktorý je možné rozšíriť o batériu Huawei Luna v ľubovoľnej kapacite - od 5 kWh do 30 kWh. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam o výške 1500 € je samozrejmosťou.  

Fotovoltika, ostrovný systém 400 Wp - SNV

Realizácia ostrovného systému na osvetlenie reklamy bez možnosti prívodu elektriny k objektu. Uloženie v košoch Renusol Console bez potreby perforácie kontajnera.

Fotovoltika, sieťový systém 3,20 kWp - Stará Ľubovňa

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 10 ks fotovoltických panelov  "all black" vrátane čiernych rámov s výkonom 320Wp. Panely inštalované na falcovanú strešnú krytinu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 € je samozrejmosťou.  

Fotovoltika, batériové úložisko Huawei LUNA - SNV

Realizácia batériového úložiska s kapacitou 10 kWh pre menič napätia Huawei.

Fotovoltika, sieťový systém 3,84 kWp - Smižany

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks fotovoltických panelov s výkonom 320 Wp. Panely inštalované na trapézovú strešnú krytinu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 € je samozrejmosťou. 

Fotovoltika, sieťový systém 5 kWp - Prešov

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 14 ks fotovoltických panelov s výkonom 400 Wp. Panely inštalované kombinovane na plochú a šikmú strechu. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Menič má prípravu na dopojenie batérie. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 € je samozrejmosťou. 

Fotovoltika, sieťový systém 3,42 kWp - Studenec

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks fotovoltických panelov. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do ohrevu teplej úžitkovej vody. Menič má prípravu na dopojenie batérie. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 € je samozrejmosťou.

Fotovoltika, hybridný systém 5,13 kWp - Poprad

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 18 ks fotovoltických panelov s možnosťou rozšírenia systému až na 15 kW - 52 ks panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu celého objektu a zabezpečíme energiu aj v prípade výpadku energie ako záložný zdroj. Inštalovaná je aj veľkokapacitná batéria renomovaného nemeckého výrobcu BMZ s kapacitou 6,74 kWh. Použitý menič značky Infinisolar 10kW PLUS. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500 €.  Viac fotografií z montáže čoskoro. 

Fotovoltika, sieťový systém 3,42 kWp - SNV

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks fotovoltických panelov. Systém slúži na zásobenie domu energiou. Prebytky riadime do tepelného čerpadla na podporu vykurovania, ohrevu teplej úžitkovej vody a v lete chladenia. Menič má prípravu na dopojenie batérie. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 € je samozrejmosťou.

Fotovoltika, sieťový systém 3,42 kWp - Novoveská Huta

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks fotovoltických panelov. Systém slúži na zásobenie domu energiou, prebytky riadime do zásobníka teplej úžitkovej vody. Vybavenie dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške 1500 € je samozrejmosťou.

Fotovoltika, hybridný systém 11 kWp - Ilava

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 35 ks monokryštalických fotovoltických panelov, 2 ks BMZ 6,74 kWh batérií. Výrobou energie pokryjeme spotrebu celého objektu a zabezpečíme energiu aj v prípade výpadku energie ako záložný zdroj.  Použitý menič značky Infinisolar 10 kW PLUS. Viac fotografií z montáže čoskoro. 

Fotovoltika, sieťový systém 9,12 kWp - kláštor Košice

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 32 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a prebytky využijeme na vykurovanie, ohrev teplej úžitkovej vody a prípadne chladenie pomocou kaskády 4 ks tepelných čerpadiel. Použitý menič značky Huawei. Viac fotografií z montáže čoskoro. 

Fotovoltika, sieťový systém 3,42 kWp - RD Poprad

Realizácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Inštalácia na plochej streche do košov bez potreby perforácie strešnej krytiny. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytky využijeme na vykurovanie, ohrev teplej úžitkovej vody  a prípadne chladenie pomocou tepelného čerpadla. Použitý menič značky Huawei. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500 €.

Fotovoltika, sieťový systém 3,42 kWp - RD Ľubica

Inštalácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Azzurro 3680 TLM-WS. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500 €.

Fotovoltika, ohrev vody 2,28 kWp - RD Spišský Štvrtok

Inštalácia fotovoltického ohrevu vody SOLAR KERBEROS 320B za použitia 8ks polykryštalických panelov s výkonom 285 Wp. Z panelov je napájaná špirála v akumulačnej nádrži DZD NADO 500V1, ktorou je riešená príprava teplej úžitkovej vody a vykurovanie objektu. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1140 €.

Fotovoltika, sieťový systém 3,42 kWp - RD Domaňovce

Inštalácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a s prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500 €.

Fotovoltika, sieťový systém 3,36 kWp - RD Kežmarok

Inštalácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a z prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500 €.

Fotovoltika, sieťový systém 3,36 kWp - RD Košice

Inštalácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a s prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro. Samozrejmosťou je vybavenie dotácie vo výške 1500 €.

Fotovoltika, sieťový systém 3,36 kWp - RD Spišská Nová Ves

Inštalácia sieťového fotovoltického systému za použitia 12 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a s prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v dome. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Vybavená dotácia vo výške 1500 € z programu Zelená domácnostiam. Viac fotografií z montáže čoskoro.

Fotovoltika, sieťový systém 2,8 kWp - OÚ Bzenov

Inštalácia sieťového fotovoltického systému za použitia 10 ks polykryštalických fotovoltických panelov. Výrobou energie pokryjeme spotrebu spotrebičov v budove a s prebytkami vyhrejeme teplú úžitkovú vodu v objekte a akumulačné nádrže pre vykurovanie objektu. Použitý menič značky Huawei má predprípravu na batériu, kedy dvoma káblami batériu dopojíme bez potrebných prerábok systému. Viac fotografií z montáže čoskoro.

Fotovoltika, sieťový systém 3,36 kWp - Spišská Nová Ves 

Sieťový fotovoltický systém s riadením prebytkov do neobývaného altánku. Použité nemecké fotovoltické panely Axipower, jednofázový sieťový menič Azzurro s výkonom 3600 W, montáž panelov na škridlu. Samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam" vo výške 1500 €.

Fotovoltika, sieťový systém 3,36 kWp - Krompachy

Sieťový fotovoltický systém s riadením prebytkov do druhého neobývaného domu na temperovanie objektu. Použité nemecké fotovoltaické panely Axipower, trojfázový sieťový menič Azzurro s výkonom 4400 W, montáž panelov kombinovane na škridlu a plechovú profilovanú krytinu pomocou kombivrutov s tesneniami. Samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam" vo výške 1500 €. Viac fotografií z montáže aj spusteného systému doplníme čoskoro.

Fotovoltický hybridný systém 6,96 kWp - Prešov RD

Pokládka 24 ks panelov nemeckej značky Hanwha Q.CELLS, ktoré budú súčasťou takmer 7 kW hybridného systému s použitím veľkokapacitnej batérie BMZ 6,74 kWh. Vďaka systému budeme mať v prípade výpadku energie zálohované spotrebiče a zabezpečovací systém, v lete budeme ohrievať vodu v bazéne a zároveň chladiť dom úplne zdarma! Systém je absolútne sebestačný.

Fotovoltický ohrev vody 2,32 kWp Markušovce - RD

Fotovoltický systém na ohrev teplej úžitkovej vody s riadením prebytkov do akumulačnej nádoby na ústredné kúrenie. Použitý už existujúci elektrický bojler aj akumulačná nádoba. Týmto systémom sa využije všetka vyrobená energia bez zbytočných prebytkov.

Fotovoltika sieťový systém 3,36 kWp -Spišský Štvrtok RD

Sieťový fotovoltický systém s riadením prebytkov do bojlera na prípravu TÚV. Použité nemecké fotovoltické panely Hanwha Solar, sieťový menič s výkonom 4000 W Azzurro, samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam" vo výške 1500 €. Uchytenie panelov pod škridlu.

Fotovoltika, sieťový systém 3,36 kWp -  

Spišské Tomášovce RD

Sieťový fotovoltický systém s riadením prebytkov do bojlera na prípravu TÚV. Použité nemecké fotovoltické panely Hanwha Solar, sieťový menič Azzurro s výkonom 5000 W, montáž panelov na falce prostredníctvom falcových držiakov bez akéhokoľvek perforovania krytiny. Samozrejmosťou je aj vybavenie čerpania dotácie z projektu "Zelená domácnostiam"  vo výške 1500 €. Viac fotografií z montáže aj spusteného systému doplníme čoskoro.

FV - ostrovný systém 550 Wp - chata SNV

550 Wp systém, ktorý zvláda celoročnú výrobu energie, použitý silnejší meniť napätia (3000/6000W) aby fungovali aj indukčné spotrebiče s vyššími výkonmi. Vylepšená batéria od renomovaného výrobcu Victron Energy, ktorá je super odolná voči vybíjaniu s kapacitou až 230 Ah. 

Fotovoltický ohrev vody 1,5 kWp Spišské Tomášovce RD 

Fotovoltický systém na ohrev teplej úžitkovej vody s riadením prebytkov do akumulačnej nádoby na ústredné kúrenie. Použitý už existujúci elektrický bojler aj akumulačná nádoba. Týmto systémom sa využije všetka vyrobená energia bez zbytočných prebytkov. 

Ostrovný fotovoltický systém SNV - chata

Ostrovný fotovoltický systém o výkone 270 Wp, ktorý sa postará o komfort a stály prísun elektriny v chatke. Systém je dimenzovaný na každodenné použitie a aby zvládal všetko od chladničky až po elektrickú kosačku.