NIBE F séria

TEPELNÁ ČERPADLÁ ZEM/VODA

Zdrojom tepla pre tepelné čerpadlo je energia uložená v zemi alebo vo vode. Pri inštalácii je potrebné mať dostatočný pozemok na plošný kolektor (primárny okruh) alebo vykonanie geotermálnych vrtov pre uloženie kolektora.

Dobre vybraté tepelné čerpadlo zem/voda zabezpečí teplo domova aj dostatok teplej úžitkovej vody vo Vašej domácnosti či inom objekte. Tepelným čerpadlom zem/voda je možné aj chladenie - PC.

NIBE F1126

Tepelné čerpadlo stavané na jednoduché systémy vykurovania .je možná kombinácia s podlahovým vykurovaním aj s radiátormi. Má veľmi intuitívne ovládanie a je možnosť ho kombinovať aj s externým zásobníkom teplej úžitkovej vody (TÚV).

NIBE F1226

Tepelné čerpadlo stavané na jednoduché systémy vykurovania a prípravu teplej úžitkovej vody. V jednotke je vstavaný zásobník TÚV a má veľmi jednoduché a intuitivné ovládanie.

NIBE F1145 (PC)

Univerzálne tepelné čerpadlo so skvelými parametrami a jednoduchým ovládaním. Je vhodné do novostavieb aj rekonštrukcií, pre podlahové kúrenie aj radiátory.

NIBE F1245 (PC)

Tepelné čerpadlo, ktoré má v sebe vstavaný aj ohrievač TÚV s inteligentným riadiacim systémom. "User friendly" ovládanie a vyniká mimoriadnou úspornosťou. 

NIBE F1155 (PC)

Tepelné čerpadlo s výbornými parametrami a SCOP, vďaka plynulej regulácii výkonu. možnosť ovládania cez internet a vynikajúca účinnosť systému. 

NIBE F1255 (PC)

Komplexné tepelné čerpadlo, s plynulou reguláciou výkonu, ktoré sa vždy automaticky prispôsobí aktuálnej potrebe tepla. Má vynikajúci SCOP faktor a integrovaný ohrievať teplej vody.

NIBE F1345

ideálne riešenie s dvomi výkonnými kompresormi pre potreby vyšších výkonov bytových domov, priemyselných objektov, škôl, kostolov a iných komerčných priestorov. 

NIBE F1355

Tepelné čerpadlo nevej generácie, ktoré bolo vytvorené pre zabezpečenie potrieb v oblasti vykurovania a prípravy teplej úžitkovej vody (TÚV). Tepelné čerpadlo je maximálne možné ekologické a ekonomické.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku zdarma!

Tepelné čerpadlá zem/voda od spoločnosti NIBE.