Spoločnosť Hecker Solar je popredným výrobcom kvalitných fotovoltaických (solárnych) monokryštalických aj polykryštalických panelov, ktoré kombinujeme len s najlepšími značkami batérií, meničov a regulátorov napätia. (Fronius, Varta, BMZ, SMA, Kostal, Mercedes - Benz, BYD a SolarEdge)

Spoločnosť Heckert Solar má sídlo v nemeckom meste Chemnitz Heckert-B.X.T. Solar GmbH. V súčasnosti má výrobnú kapacitu na úrovni 90 MWp/ročne. K dispozícii sú aj integrované panely so švajčiarskym montážnym systémom SOLRIF®. Sú to panely montované ako časť strešnej konštrukcie.

Širokú škálu výrobkov tvoria:

  • Polykryštalické panely s integrovaným systémom HS P SOLRIF®
  • Bezrámové polykryštalické panely NeMo® P laminate
  • Polykryštalické panely 54-článkové Nemo® 54 P
  • Polykryštalické panely 60-článkové Nemo® 60 P
  • Black Edition

Popredný nemecký výrobca Heckert Solar AG ponúka širokú škálu fotovoltaických panelov s výkonom až do 310 Wp, bezrámové fotovoltaické panely a fotovoltaický systém s integráciou do strešnej konštrukcie (SOLRIF).

Solárny modul NeMo® 2.0 60 M Black Dizajn a funkcia sa spájajú do jedinečnej čiernej symbiózy. Homogénny vzhľad spĺňa technické výhody našej série modulov NeMo® 2.0 60 M. 

Monokryštalický modul NeMo® 2.0 60 M kombinuje technické vlastnosti štandardných polykryštalických modulov, ako odolná modulová štruktúra a spoľahlivý výkon s elegantnou estetikou. Mono moduly sú dostupné s výkonovými triedami medzi 270 - 300 Wp a preto predstavujú výkon modulu až do 17,9%.

Modul NeMo® 2.0 60 P je k dispozícii s výkonom až 275 Wp a dosahuje tak účinnosť modulov až 16,4%. Je to bestseller spoločnosti Heckert Solar a ponúka neprekonateľný pomer ceny a výkonu. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a vynikajúcemu výkonu aj za slabých svetelných podmienok je tento modul obzvlášť oceňovaný našimi zákazníkmi.